Schedule Enisey-2
Date | Venue | Tournament | Opponent | Result | More | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03.10.2023, Tue 14:00 |
BCMR Khimki |
VTB United Youth League Round-robin tournament |
Khimki-2 Moscow region, Russia |
85:42 -43 | ||||
04.10.2023, Wed 14:00 |
BCMR Khimki |
VTB United Youth League Round-robin tournament |
Khimki-2 Moscow region, Russia |
86:41 -45 | ||||
07.10.2023, Sat 14:00 |
FOK "Pobeda" Perm |
VTB United Youth League Round-robin tournament |
PARMA-M Perm krai, Russia |
103:67 -36 | ||||
08.10.2023, Sun 14:00 |
FOK "Pobeda" Perm |
VTB United Youth League Round-robin tournament |
PARMA-M Perm krai, Russia |
79:76 -3 | ||||
16.10.2023, Mon 18:00 |
SC "Krasnoyarsk" Krasnoyarsk |
VTB United Youth League Round-robin tournament |
Samara-2 Samara Region, Russia |
53:95 -42 | ||||
17.10.2023, Tue 18:00 |
SC "Krasnoyarsk" Krasnoyarsk |
VTB United Youth League Round-robin tournament |
Samara-2 Samara Region, Russia |
60:67 -7 | ||||
20.10.2023, Fr 18:00 |
SC "Krasnoyarsk" Krasnoyarsk |
VTB United Youth League Round-robin tournament |
Avtodor-2 Saratov, Russia |
74:69 +5 | ||||
21.10.2023, Sat 16:00 |
SC "Krasnoyarsk" Krasnoyarsk |
VTB United Youth League Round-robin tournament |
Avtodor-2 Saratov, Russia |
49:81 -32 | ||||
29.10.2023, Sun 14:00 |
Trade Union SP Nizhny Novgorod |
VTB United Youth League Round-robin tournament |
Pari-Nizhny Novgorod-2 Nizhny Novgorod, Russia |
88:71 -17 | ||||
30.10.2023, Mon 14:00 |
Trade Union SP Nizhny Novgorod |
VTB United Youth League Round-robin tournament |
Pari-Nizhny Novgorod-2 Nizhny Novgorod, Russia |
70:73 +3 | ||||
02.11.2023, Thu 17:00 |
UTC "Vasilevo" Kazan |
VTB United Youth League Round-robin tournament |
UNICS-2 Kazan, Russia |
82:72 -10 | ||||
03.11.2023, Fr 17:00 |
UTC "Vasilevo" Kazan |
VTB United Youth League Round-robin tournament |
UNICS-2 Kazan, Russia |
70:58 -12 | ||||
20.11.2023, Mon 17:00 |
"Basket-Hall" Krasnodar |
VTB United Youth League Round-robin tournament |
Lokomotiv-Kuban-2 Krasnodar, Russia |
95:62 -33 | ||||
21.11.2023, Tue 17:00 |
"Basket-Hall" Krasnodar |
VTB United Youth League Round-robin tournament |
Lokomotiv-Kuban-2 Krasnodar, Russia |
101:85 -16 | ||||
29.11.2023, Wed 18:00 |
SC "Krasnoyarsk" Krasnoyarsk |
VTB United Youth League Round-robin tournament |
Uralmash-2 Ekaterinburg, Russia |
71:75 -4 | ||||
30.11.2023, Thu 18:00 |
SC "Krasnoyarsk" Krasnoyarsk |
VTB United Youth League Round-robin tournament |
Uralmash-2 Ekaterinburg, Russia |
59:93 -34 | ||||
03.12.2023, Sun 18:00 |
SC "Krasnoyarsk" Krasnoyarsk |
VTB United Youth League Regular championship |
MBA-Junior Moscow, Russia |
67:97 -30 | ||||
04.12.2023, Mon 18:00 |
SC "Krasnoyarsk" Krasnoyarsk |
VTB United Youth League Regular championship |
MBA-Junior Moscow, Russia |
72:92 -20 | ||||
14.12.2023, Thu 13:00 |
SC "Krasnoyarsk" Krasnoyarsk |
VTB United Youth League Regular championship |
CSKA-junior Moscow, Russia |
57:94 -37 | ||||
15.12.2023, Fr 18:00 |
SC "Krasnoyarsk" Krasnoyarsk |
VTB United Youth League Regular championship |
CSKA-junior Moscow, Russia |
64:89 -25 | ||||
25.12.2023, Mon 12:00 |
SC "Krasnoyarsk" Krasnoyarsk |
VTB United Youth League Regular championship |
Zenit-M Saint-Petersburg, Russia |
75:86 -11 | ||||
26.12.2023, Tue 12:00 |
SC "Krasnoyarsk" Krasnoyarsk |
VTB United Youth League Regular championship |
Zenit-M Saint-Petersburg, Russia |
70:107 -37 | ||||
29.12.2023, Fr 17:00 |
SC "Krasnoyarsk" Krasnoyarsk |
VTB United Youth League Regular championship |
Runa-2 Moscow, Russia |
74:82 -8 | ||||
30.12.2023, Sat 14:00 |
SC "Krasnoyarsk" Krasnoyarsk |
VTB United Youth League Regular championship |
Runa-2 Moscow, Russia |
63:97 -34 | ||||
11.01.2024, Thu 18:00 |
SC "Krasnoyarsk" Krasnoyarsk |
VTB United Youth League Regular championship |
Khimki-2 Moscow region, Russia |
61:94 -33 | ||||
12.01.2024, Fr 17:00 |
SC "Krasnoyarsk" Krasnoyarsk |
VTB United Youth League Regular championship |
Khimki-2 Moscow region, Russia |
73:94 -21 | ||||
15.01.2024, Mon 18:00 |
SC "Krasnoyarsk" Krasnoyarsk |
VTB United Youth League Regular championship |
PARMA-M Perm krai, Russia |
78:82 -4 | ||||
16.01.2024, Tue 18:00 |
SC "Krasnoyarsk" Krasnoyarsk |
VTB United Youth League Regular championship |
PARMA-M Perm krai, Russia |
80:70 +10 | ||||
29.01.2024, Mon 17:00 |
SC SSEU Samara |
VTB United Youth League Regular championship |
Samara-2 Samara Region, Russia |
92:68 -24 | ||||
30.01.2024, Tue 17:00 |
SC SSEU Samara |
VTB United Youth League Regular championship |
Samara-2 Samara Region, Russia |
81:68 -13 | ||||
02.02.2024, Fr 17:00 |
SC "Zvezdnyy" Saratov |
VTB United Youth League Regular championship |
Avtodor-2 Saratov, Russia |
82:71 -11 | ||||
03.02.2024, Sat 17:00 |
SC "Zvezdnyy" Saratov |
VTB United Youth League Regular championship |
Avtodor-2 Saratov, Russia |
70:80 +10 | ||||
12.02.2024, Mon 18:00 |
SC "Krasnoyarsk" Krasnoyarsk |
VTB United Youth League Regular championship |
Pari-Nizhny Novgorod-2 Nizhny Novgorod, Russia |
65:87 -22 | ||||
13.02.2024, Tue 18:00 |
SC "Krasnoyarsk" Krasnoyarsk |
VTB United Youth League Regular championship |
Pari-Nizhny Novgorod-2 Nizhny Novgorod, Russia |
87:77 +10 | ||||
16.02.2024, Fr 18:00 |
SC "Krasnoyarsk" Krasnoyarsk |
VTB United Youth League Regular championship |
UNICS-2 Kazan, Russia |
66:94 -28 | ||||
17.02.2024, Sat 16:00 |
SC "Krasnoyarsk" Krasnoyarsk |
VTB United Youth League Regular championship |
UNICS-2 Kazan, Russia |
73:90 -17 | ||||
03.03.2024, Sun 14:00 |
SC "Krasnoyarsk" Krasnoyarsk |
VTB United Youth League Regular championship |
Lokomotiv-Kuban-2 Krasnodar, Russia |
79:98 -19 | ||||
04.03.2024, Mon 18:00 |
SC "Krasnoyarsk" Krasnoyarsk |
VTB United Youth League Regular championship |
Lokomotiv-Kuban-2 Krasnodar, Russia |
85:94 -9 | ||||
13.03.2024, Wed 17:00 |
DIVS Ekaterinburg |
VTB United Youth League Regular championship |
Uralmash-2 Ekaterinburg, Russia |
89:69 -20 | ||||
14.03.2024, Thu 17:00 |
DIVS Ekaterinburg |
VTB United Youth League Regular championship |
Uralmash-2 Ekaterinburg, Russia |
96:48 -48 | ||||
17.03.2024, Sun 17:00 |
Basket Hall Moscow |
VTB United Youth League Regular championship |
MBA-Junior Moscow, Russia |
|||||
18.03.2024, Mon 17:00 |
Basket Hall Moscow |
VTB United Youth League Regular championship |
MBA-Junior Moscow, Russia |
|||||
25.03.2024, Mon 18:00 |
DS Dynamo (st.Lavochkina) Moscow |
VTB United Youth League Regular championship |
CSKA-junior Moscow, Russia |
|||||
26.03.2024, Tue 17:00 |
DS Dynamo (st.Lavochkina) Moscow |
VTB United Youth League Regular championship |
CSKA-junior Moscow, Russia |
|||||
05.04.2024, Fr 17:00 |
Zenit Academy St. Petersburg |
VTB United Youth League Regular championship |
Zenit-M Saint-Petersburg, Russia |
|||||
06.04.2024, Sat 17:00 |
Zenit Academy St. Petersburg |
VTB United Youth League Regular championship |
Zenit-M Saint-Petersburg, Russia |
|||||
09.04.2024, Tue 17:00 |
SP "Dynamo" Krylatskoye Moscow |
VTB United Youth League Regular championship |
Runa-2 Moscow, Russia |
|||||
10.04.2024, Wed 17:00 |
SP "Dynamo" Krylatskoye Moscow |
VTB United Youth League Regular championship |
Runa-2 Moscow, Russia |