Tournaments

Schedule

Дата Этап Арена Хозяева Счет Гости
05.10.2018, Fr
10:30
Regular championship

Lokomotiv Kuban
Krasnodar, Russia
96:64 Zenit
Saint-Petersburg, Russia
05.10.2018, Fr
10:30
Regular championship

VEF
Riga, Latvia
67:96 Khimki
Khimki, Russia
05.10.2018, Fr
19:00
Regular championship
Arena.Sever
Krasnoyarsk
MBC Enisey
Krasnoyarskiy region, Russia
66:91 CSKA
Moscow, Russia
07.10.2018, Sun
18:30
Regular championship

Astana
Nur-Sultan, Kazakhstan
61:86 CSKA
Moscow, Russia
07.10.2018, Sun
18:30
Regular championship

Tsmoki-Minsk
Minsk, Belorussia
71:88 Zielona Gora
Zielona Gora, Poland
07.10.2018, Sun
18:30
Regular championship

Nizhny Novgorod
Nizhny Novgorod, Russia
68:82 Kalev
Tallinn, Estonia
07.10.2018, Sun
18:30
Regular championship

UNICS
Kazan, Russia
76:63 Avtodor
Saratov, Russia
08.10.2018, Mon
19:00
Regular championship
Arena.Sever
Krasnoyarsk
MBC Enisey
Krasnoyarskiy region, Russia
67:99 Khimki
Khimki, Russia
10.10.2018, Wed
18:30
Regular championship

VEF
Riga, Latvia
76:80 PARMA
Perm krai, Russia
13.10.2018, Sat
18:35
Regular championship

Tsmoki-Minsk
Minsk, Belorussia
86:93 Astana
Nur-Sultan, Kazakhstan
13.10.2018, Sat
18:35
Regular championship

CSKA
Moscow, Russia
84:78 Nizhny Novgorod
Nizhny Novgorod, Russia
14.10.2018, Sun
13:25
Regular championship

Khimki
Khimki, Russia
80:73 Kalev
Tallinn, Estonia
14.10.2018, Sun
13:25
Regular championship

UNICS
Kazan, Russia
79:75 Lokomotiv Kuban
Krasnodar, Russia
14.10.2018, Sun
16:00
Regular championship
Arena.Sever
Krasnoyarsk
MBC Enisey
Krasnoyarskiy region, Russia
83:78 PARMA
Perm krai, Russia
20.10.2018, Sat
15:45
Regular championship

UNICS
Kazan, Russia
86:66 Zielona Gora
Zielona Gora, Poland
20.10.2018, Sat
18:00
Regular championship

Avtodor
Saratov, Russia
106:91 MBC Enisey
Krasnoyarskiy region, Russia
20.10.2018, Sat
22:30
Regular championship

Tsmoki-Minsk
Minsk, Belorussia
78:87 Nizhny Novgorod
Nizhny Novgorod, Russia
20.10.2018, Sat
22:30
Regular championship

Lokomotiv Kuban
Krasnodar, Russia
92:63 VEF
Riga, Latvia
21.10.2018, Sun
15:45
Regular championship

Astana
Nur-Sultan, Kazakhstan
93:91 Zenit
Saint-Petersburg, Russia
22.10.2018, Mon
15:45
Regular championship

PARMA
Perm krai, Russia
70:80 Khimki
Khimki, Russia
22.10.2018, Mon
15:45
Regular championship

CSKA
Moscow, Russia
102:75 Kalev
Tallinn, Estonia
27.10.2018, Sat
09:30
Regular championship

VEF
Riga, Latvia
77:86 Zenit
Saint-Petersburg, Russia
27.10.2018, Sat
09:30
Regular championship

Kalev
Tallinn, Estonia
102:113 Avtodor
Saratov, Russia
27.10.2018, Sat
09:30
Regular championship

Nizhny Novgorod
Nizhny Novgorod, Russia
75:88 Lokomotiv Kuban
Krasnodar, Russia
27.10.2018, Sat
21:30
Regular championship
"Minsk Arena"
Minsk
Tsmoki-Minsk
Minsk, Belorussia
73:95 MBC Enisey
Krasnoyarskiy region, Russia
28.10.2018, Sun
10:15
Regular championship

Khimki
Khimki, Russia
78:65 UNICS
Kazan, Russia
29.10.2018, Mon
10:15
Regular championship

Zielona Gora
Zielona Gora, Poland
82:91 Astana
Nur-Sultan, Kazakhstan
29.10.2018, Mon
10:15
Regular championship

CSKA
Moscow, Russia
108:84 PARMA
Perm krai, Russia
31.10.2018, Wed
10:15
Regular championship

VEF
Riga, Latvia
82:74 Kalev
Tallinn, Estonia
03.11.2018, Sat
10:15
Regular championship

Lokomotiv Kuban
Krasnodar, Russia
80:85 Kalev
Tallinn, Estonia
03.11.2018, Sat
10:15
Regular championship

PARMA
Perm krai, Russia
92:83 Tsmoki-Minsk
Minsk, Belorussia
03.11.2018, Sat
10:15
Regular championship

Zielona Gora
Zielona Gora, Poland
80:72 Nizhny Novgorod
Nizhny Novgorod, Russia
03.11.2018, Sat
22:00
Regular championship
Sibur Arena
Saint Petersburg
Zenit
Saint-Petersburg, Russia
116:81 MBC Enisey
Krasnoyarskiy region, Russia
04.11.2018, Sun
13:15
Regular championship

CSKA
Moscow, Russia
110:76 Avtodor
Saratov, Russia
04.11.2018, Sun
13:15
Regular championship

UNICS
Kazan, Russia
89:74 VEF
Riga, Latvia
05.11.2018, Mon
13:15
Regular championship

Astana
Nur-Sultan, Kazakhstan
67:76 Khimki
Khimki, Russia
10.11.2018, Sat
12:00
Regular championship

Avtodor
Saratov, Russia
95:99 Tsmoki-Minsk
Minsk, Belorussia
10.11.2018, Sat
16:00
Regular championship
Arena.Sever
Krasnoyarsk
MBC Enisey
Krasnoyarskiy region, Russia
78:99 UNICS
Kazan, Russia
10.11.2018, Sat
18:45
Regular championship

Astana
Nur-Sultan, Kazakhstan
83:89 Nizhny Novgorod
Nizhny Novgorod, Russia
11.11.2018, Sun
12:00
Regular championship

Lokomotiv Kuban
Krasnodar, Russia
76:93 CSKA
Moscow, Russia
11.11.2018, Sun
12:00
Regular championship

Zenit
Saint-Petersburg, Russia
84:76 PARMA
Perm krai, Russia
12.11.2018, Mon
12:00
Regular championship

Khimki
Khimki, Russia
75:51 VEF
Riga, Latvia
13.11.2018, Tue
12:00
Regular championship

Kalev
Tallinn, Estonia
80:77 Zielona Gora
Zielona Gora, Poland
17.11.2018, Sat
23:45
Regular championship

UNICS
Kazan, Russia
89:64 Nizhny Novgorod
Nizhny Novgorod, Russia
18.11.2018, Sun
16:00
Regular championship
Arena.Sever
Krasnoyarsk
MBC Enisey
Krasnoyarskiy region, Russia
109:81 Zielona Gora
Zielona Gora, Poland
18.11.2018, Sun
23:45
Regular championship

Khimki
Khimki, Russia
85:77 Avtodor
Saratov, Russia
18.11.2018, Sun
23:45
Regular championship

Lokomotiv Kuban
Krasnodar, Russia
93:75 PARMA
Perm krai, Russia
18.11.2018, Sun
23:50
Regular championship

CSKA
Moscow, Russia
119:88 Tsmoki-Minsk
Minsk, Belorussia
18.11.2018, Sun
23:50
Regular championship

Zenit
Saint-Petersburg, Russia
100:87 Kalev
Tallinn, Estonia
19.11.2018, Mon
13:10
Regular championship

VEF
Riga, Latvia
71:93 Astana
Nur-Sultan, Kazakhstan
24.11.2018, Sat
10:45
Regular championship

Zenit
Saint-Petersburg, Russia
83:71 Zielona Gora
Zielona Gora, Poland
24.11.2018, Sat
16:00
Regular championship
Arena.Sever
Krasnoyarsk
MBC Enisey
Krasnoyarskiy region, Russia
86:93 Lokomotiv Kuban
Krasnodar, Russia
25.11.2018, Sun
13:10
Regular championship

Avtodor
Saratov, Russia
83:85 VEF
Riga, Latvia
07.12.2018, Fr
11:30
Regular championship

Kalev
Tallinn, Estonia
93:82 PARMA
Perm krai, Russia
07.12.2018, Fr
11:30
Regular championship

Nizhny Novgorod
Nizhny Novgorod, Russia
75:98 Avtodor
Saratov, Russia
08.12.2018, Sat
11:30
Regular championship

Zenit
Saint-Petersburg, Russia
74:77 UNICS
Kazan, Russia
08.12.2018, Sat
11:30
Regular championship

Tsmoki-Minsk
Minsk, Belorussia
91:84 VEF
Riga, Latvia
09.12.2018, Sun
11:30
Regular championship

Lokomotiv Kuban
Krasnodar, Russia
71:90 Astana
Nur-Sultan, Kazakhstan
09.12.2018, Sun
11:30
Regular championship

Zielona Gora
Zielona Gora, Poland
74:97 Khimki
Khimki, Russia
10.12.2018, Mon
23:30
Regular championship
USH CSKA
Moscow
CSKA
Moscow, Russia
101:71 MBC Enisey
Krasnoyarskiy region, Russia
15.12.2018, Sat
11:40
Regular championship

Avtodor
Saratov, Russia
95:94 Zenit
Saint-Petersburg, Russia
16.12.2018, Sun
11:55
Regular championship

Khimki
Khimki, Russia
80:93 Nizhny Novgorod
Nizhny Novgorod, Russia
16.12.2018, Sun
12:00
Regular championship

PARMA
Perm krai, Russia
68:66 UNICS
Kazan, Russia
16.12.2018, Sun
12:00
Regular championship

Astana
Nur-Sultan, Kazakhstan
105:78 Kalev
Tallinn, Estonia
16.12.2018, Sun
12:00
Regular championship

Lokomotiv Kuban
Krasnodar, Russia
80:69 Tsmoki-Minsk
Minsk, Belorussia
16.12.2018, Sun
16:00
Regular championship
Arena.Sever
Krasnoyarsk
MBC Enisey
Krasnoyarskiy region, Russia
75:67 VEF
Riga, Latvia
22.12.2018, Sat
12:00
Regular championship

Zielona Gora
Zielona Gora, Poland
67:73 Lokomotiv Kuban
Krasnodar, Russia
22.12.2018, Sat
16:00
Regular championship
Arena.Sever
Krasnoyarsk
MBC Enisey
Krasnoyarskiy region, Russia
80:88 Kalev
Tallinn, Estonia
23.12.2018, Sun
12:05
Regular championship

Astana
Nur-Sultan, Kazakhstan
100:83 OT Avtodor
Saratov, Russia
23.12.2018, Sun
12:05
Regular championship

Nizhny Novgorod
Nizhny Novgorod, Russia
100:98 2OT PARMA
Perm krai, Russia
23.12.2018, Sun
12:05
Regular championship

VEF
Riga, Latvia
80:107 CSKA
Moscow, Russia
23.12.2018, Sun
12:05
Regular championship

UNICS
Kazan, Russia
88:69 Tsmoki-Minsk
Minsk, Belorussia
24.12.2018, Mon
20:35
Regular championship

Khimki
Khimki, Russia
90:67 Zenit
Saint-Petersburg, Russia
30.12.2018, Sun
20:35
Regular championship

Kalev
Tallinn, Estonia
80:85 CSKA
Moscow, Russia
05.01.2019, Sat
20:19
Regular championship

Tsmoki-Minsk
Minsk, Belorussia
86:93 Avtodor
Saratov, Russia
06.01.2019, Sun
18:00
Regular championship

UNICS
Kazan, Russia
95:92 MBC Enisey
Krasnoyarskiy region, Russia
06.01.2019, Sun
20:35
Regular championship

CSKA
Moscow, Russia
92:66 VEF
Riga, Latvia
06.01.2019, Sun
20:35
Regular championship

Lokomotiv Kuban
Krasnodar, Russia
73:41 Zielona Gora
Zielona Gora, Poland
06.01.2019, Sun
20:35
Regular championship

Nizhny Novgorod
Nizhny Novgorod, Russia
85:78 Astana
Nur-Sultan, Kazakhstan
06.01.2019, Sun
20:40
Regular championship

PARMA
Perm krai, Russia
78:107 Zenit
Saint-Petersburg, Russia
12.01.2019, Sat
15:35
Regular championship

Astana
Nur-Sultan, Kazakhstan
79:83 UNICS
Kazan, Russia
13.01.2019, Sun
15:35
Regular championship

Tsmoki-Minsk
Minsk, Belorussia
82:95 Kalev
Tallinn, Estonia
13.01.2019, Sun
15:35
Regular championship

VEF
Riga, Latvia
83:57 Zielona Gora
Zielona Gora, Poland
13.01.2019, Sun
15:35
Regular championship

Avtodor
Saratov, Russia
93:76 PARMA
Perm krai, Russia
13.01.2019, Sun
20:19
Regular championship

Zenit
Saint-Petersburg, Russia
103:78 Nizhny Novgorod
Nizhny Novgorod, Russia
14.01.2019, Mon
15:35
Regular championship

CSKA
Moscow, Russia
75:65 Khimki
Khimki, Russia
18.01.2019, Fr
11:35
Regular championship

Zielona Gora
Zielona Gora, Poland
88:63 PARMA
Perm krai, Russia
19.01.2019, Sat
11:35
Regular championship

VEF
Riga, Latvia
65:67 Nizhny Novgorod
Nizhny Novgorod, Russia
19.01.2019, Sat
11:35
Regular championship

Avtodor
Saratov, Russia
95:102 Lokomotiv Kuban
Krasnodar, Russia
19.01.2019, Sat
11:35
Regular championship

UNICS
Kazan, Russia
76:74 Kalev
Tallinn, Estonia
20.01.2019, Sun
11:35
Regular championship

Khimki
Khimki, Russia
70:50 Tsmoki-Minsk
Minsk, Belorussia
20.01.2019, Sun
11:35
Regular championship

Zenit
Saint-Petersburg, Russia
93:86 CSKA
Moscow, Russia
20.01.2019, Sun
16:00
Regular championship
Arena.Sever
Krasnoyarsk
MBC Enisey
Krasnoyarskiy region, Russia
93:84 Astana
Nur-Sultan, Kazakhstan
26.01.2019, Sat
11:20
Regular championship

Nizhny Novgorod
Nizhny Novgorod, Russia
91:85 UNICS
Kazan, Russia
26.01.2019, Sat
18:00
Regular championship
CRS Hala Zielona Góra
Zielona Gora
Zielona Gora
Zielona Gora, Poland
72:83 MBC Enisey
Krasnoyarskiy region, Russia
27.01.2019, Sun
14:15
Regular championship

Astana
Nur-Sultan, Kazakhstan
90:77 VEF
Riga, Latvia
27.01.2019, Sun
14:15
Regular championship

Tsmoki-Minsk
Minsk, Belorussia
61:101 CSKA
Moscow, Russia
27.01.2019, Sun
14:15
Regular championship

PARMA
Perm krai, Russia
87:95 Lokomotiv Kuban
Krasnodar, Russia
28.01.2019, Mon
14:20
Regular championship

Avtodor
Saratov, Russia
92:100 Khimki
Khimki, Russia
30.01.2019, Wed
14:20
Regular championship

CSKA
Moscow, Russia
102:78 Zielona Gora
Zielona Gora, Poland
02.02.2019, Sat
14:20
Regular championship

Tsmoki-Minsk
Minsk, Belorussia
57:99 UNICS
Kazan, Russia
02.02.2019, Sat
14:20
Regular championship

Avtodor
Saratov, Russia
64:88 Astana
Nur-Sultan, Kazakhstan
02.02.2019, Sat
14:20
Regular championship

PARMA
Perm krai, Russia
80:85 Nizhny Novgorod
Nizhny Novgorod, Russia
03.02.2019, Sun
14:20
Regular championship

CSKA
Moscow, Russia
70:57 Lokomotiv Kuban
Krasnodar, Russia
03.02.2019, Sun
14:20
Regular championship

Zenit
Saint-Petersburg, Russia
86:82 Khimki
Khimki, Russia
04.02.2019, Mon
14:20
Regular championship

Kalev
Tallinn, Estonia
75:85 VEF
Riga, Latvia
10.02.2019, Sun
14:20
Regular championship

Tsmoki-Minsk
Minsk, Belorussia
68:79 Zenit
Saint-Petersburg, Russia
10.02.2019, Sun
14:20
Regular championship

Zielona Gora
Zielona Gora, Poland
108:100 Avtodor
Saratov, Russia
11.02.2019, Mon
09:10
Regular championship

UNICS
Kazan, Russia
71:68 CSKA
Moscow, Russia
11.02.2019, Mon
09:10
Regular championship

Khimki
Khimki, Russia
82:84 Lokomotiv Kuban
Krasnodar, Russia
11.02.2019, Mon
23:55
Regular championship
Kalevi Spordihall
Tallinn
Kalev
Tallinn, Estonia
109:91 MBC Enisey
Krasnoyarskiy region, Russia
12.02.2019, Tue
15:25
Regular championship

Astana
Nur-Sultan, Kazakhstan
84:70 Zielona Gora
Zielona Gora, Poland
14.02.2019, Thu
15:25
Regular championship

Avtodor
Saratov, Russia
112:109 Kalev
Tallinn, Estonia
14.02.2019, Thu
15:25
Regular championship

Zenit
Saint-Petersburg, Russia
101:102 2OT VEF
Riga, Latvia
15.02.2019, Fr
11:10
Regular championship

UNICS
Kazan, Russia
73:58 Khimki
Khimki, Russia
15.02.2019, Fr
11:10
Regular championship

PARMA
Perm krai, Russia
69:79 CSKA
Moscow, Russia
15.02.2019, Fr
11:10
Regular championship

Lokomotiv Kuban
Krasnodar, Russia
78:71 Nizhny Novgorod
Nizhny Novgorod, Russia
27.02.2019, Wed
11:30
Regular championship

PARMA
Perm krai, Russia
80:85 Astana
Nur-Sultan, Kazakhstan
01.03.2019, Fr
11:35
Regular championship

Nizhny Novgorod
Nizhny Novgorod, Russia
85:83 OT Zenit
Saint-Petersburg, Russia
02.03.2019, Sat
10:00
Regular championship

PARMA
Perm krai, Russia
93:105 Avtodor
Saratov, Russia
02.03.2019, Sat
10:00
Regular championship

UNICS
Kazan, Russia
95:98 Astana
Nur-Sultan, Kazakhstan
02.03.2019, Sat
20:00
Regular championship

Lokomotiv Kuban
Krasnodar, Russia
79:67 MBC Enisey
Krasnoyarskiy region, Russia
03.03.2019, Sun
12:20
Regular championship

Kalev
Tallinn, Estonia
108:83 Tsmoki-Minsk
Minsk, Belorussia
03.03.2019, Sun
12:20
Regular championship

Zielona Gora
Zielona Gora, Poland
78:92 VEF
Riga, Latvia
04.03.2019, Mon
19:00
Regular championship

Khimki
Khimki, Russia
73:72 OT CSKA
Moscow, Russia
08.03.2019, Fr
21:00
Regular championship

Nizhny Novgorod
Nizhny Novgorod, Russia
79:64 MBC Enisey
Krasnoyarskiy region, Russia
10.03.2019, Sun
13:05
Regular championship

PARMA
Perm krai, Russia
73:78 VEF
Riga, Latvia
10.03.2019, Sun
13:05
Regular championship

Zenit
Saint-Petersburg, Russia
103:81 Avtodor
Saratov, Russia
11.03.2019, Mon
13:10
Regular championship

Kalev
Tallinn, Estonia
102:74 Astana
Nur-Sultan, Kazakhstan
11.03.2019, Mon
13:10
Regular championship

Zielona Gora
Zielona Gora, Poland
74:115 CSKA
Moscow, Russia
15.03.2019, Fr
21:00
Regular championship
UDS Molot
Perm
PARMA
Perm krai, Russia
92:88 OT MBC Enisey
Krasnoyarskiy region, Russia
16.03.2019, Sat
13:05
Regular championship

Lokomotiv Kuban
Krasnodar, Russia
77:84 UNICS
Kazan, Russia
16.03.2019, Sat
13:05
Regular championship

Zielona Gora
Zielona Gora, Poland
78:109 Zenit
Saint-Petersburg, Russia
17.03.2019, Sun
14:15
Regular championship

Kalev
Tallinn, Estonia
85:96 Khimki
Khimki, Russia
17.03.2019, Sun
14:15
Regular championship

VEF
Riga, Latvia
89:78 Avtodor
Saratov, Russia
17.03.2019, Sun
14:15
Regular championship

Astana
Nur-Sultan, Kazakhstan
101:71 Tsmoki-Minsk
Minsk, Belorussia
20.03.2019, Wed
21:40
Regular championship

Nizhny Novgorod
Nizhny Novgorod, Russia
93:83 VEF
Riga, Latvia
24.03.2019, Sun
16:00
Regular championship
Arena.Sever
Krasnoyarsk
MBC Enisey
Krasnoyarskiy region, Russia
85:87 Zenit
Saint-Petersburg, Russia
24.03.2019, Sun
17:40
Regular championship

Nizhny Novgorod
Nizhny Novgorod, Russia
101:61 Zielona Gora
Zielona Gora, Poland
24.03.2019, Sun
17:40
Regular championship

VEF
Riga, Latvia
52:82 UNICS
Kazan, Russia
24.03.2019, Sun
21:40
Regular championship

Tsmoki-Minsk
Minsk, Belorussia
80:68 PARMA
Perm krai, Russia
25.03.2019, Mon
17:40
Regular championship

Avtodor
Saratov, Russia
110:116 OT CSKA
Moscow, Russia
25.03.2019, Mon
17:40
Regular championship

Khimki
Khimki, Russia
93:80 Astana
Nur-Sultan, Kazakhstan
27.03.2019, Wed
19:00
Regular championship

Tsmoki-Minsk
Minsk, Belorussia
66:97 Lokomotiv Kuban
Krasnodar, Russia
28.03.2019, Thu
19:00
Regular championship

Zielona Gora
Zielona Gora, Poland
100:117 Kalev
Tallinn, Estonia
30.03.2019, Sat
19:00
Regular championship

Zenit
Saint-Petersburg, Russia
84:72 Tsmoki-Minsk
Minsk, Belorussia
30.03.2019, Sat
19:00
Regular championship

Astana
Nur-Sultan, Kazakhstan
79:71 PARMA
Perm krai, Russia
31.03.2019, Sun
16:00
Regular championship
Arena.Sever
Krasnoyarsk
MBC Enisey
Krasnoyarskiy region, Russia
92:88 Nizhny Novgorod
Nizhny Novgorod, Russia
31.03.2019, Sun
19:00
Regular championship

Avtodor
Saratov, Russia
112:106 Zielona Gora
Zielona Gora, Poland
01.04.2019, Mon
19:00
Regular championship

CSKA
Moscow, Russia
73:83 UNICS
Kazan, Russia
01.04.2019, Mon
19:00
Regular championship

Lokomotiv Kuban
Krasnodar, Russia
83:87 Khimki
Khimki, Russia
04.04.2019, Thu
19:00
Regular championship
Arena.Sever
Krasnoyarsk
MBC Enisey
Krasnoyarskiy region, Russia
80:68 Tsmoki-Minsk
Minsk, Belorussia
05.04.2019, Fr
20:55
Regular championship

PARMA
Perm krai, Russia
72:92 Zielona Gora
Zielona Gora, Poland
07.04.2019, Sun
20:55
Regular championship

CSKA
Moscow, Russia
83:73 Zenit
Saint-Petersburg, Russia
08.04.2019, Mon
20:55
Regular championship

Khimki
Khimki, Russia
100:80 Zielona Gora
Zielona Gora, Poland
09.04.2019, Tue
20:55
Regular championship

Kalev
Tallinn, Estonia
95:107 UNICS
Kazan, Russia
09.04.2019, Tue
20:55
Regular championship

Nizhny Novgorod
Nizhny Novgorod, Russia
89:95 CSKA
Moscow, Russia
09.04.2019, Tue
20:55
Regular championship

Lokomotiv Kuban
Krasnodar, Russia
95:91 Avtodor
Saratov, Russia
11.04.2019, Thu
08:50
Regular championship

Tsmoki-Minsk
Minsk, Belorussia
92:108 Khimki
Khimki, Russia
11.04.2019, Thu
08:50
Regular championship

CSKA
Moscow, Russia
91:72 Astana
Nur-Sultan, Kazakhstan
11.04.2019, Thu
19:30
Regular championship
Olympic SC
Riga
VEF
Riga, Latvia
68:70 MBC Enisey
Krasnoyarskiy region, Russia
14.04.2019, Sun
23:30
Regular championship

VEF
Riga, Latvia
70:66 Tsmoki-Minsk
Minsk, Belorussia
14.04.2019, Sun
23:30
Regular championship

PARMA
Perm krai, Russia
75:105 Kalev
Tallinn, Estonia
14.04.2019, Sun
23:30
Regular championship

Avtodor
Saratov, Russia
85:91 Nizhny Novgorod
Nizhny Novgorod, Russia
14.04.2019, Sun
23:30
Regular championship

UNICS
Kazan, Russia
74:72 Zenit
Saint-Petersburg, Russia
15.04.2019, Mon
23:30
Regular championship

Astana
Nur-Sultan, Kazakhstan
83:93 Lokomotiv Kuban
Krasnodar, Russia
17.04.2019, Wed
14:50
Regular championship

Kalev
Tallinn, Estonia
96:80 Zenit
Saint-Petersburg, Russia
17.04.2019, Wed
14:50
Regular championship

Nizhny Novgorod
Nizhny Novgorod, Russia
93:97 OT Khimki
Khimki, Russia
18.04.2019, Thu
14:50
Regular championship

UNICS
Kazan, Russia
76:82 PARMA
Perm krai, Russia
20.04.2019, Sat
14:50
Regular championship

Kalev
Tallinn, Estonia
94:84 Nizhny Novgorod
Nizhny Novgorod, Russia
21.04.2019, Sun
13:05
Regular championship

Avtodor
Saratov, Russia
95:111 UNICS
Kazan, Russia
21.04.2019, Sun
13:05
Regular championship

Zenit
Saint-Petersburg, Russia
78:94 Lokomotiv Kuban
Krasnodar, Russia
21.04.2019, Sun
13:10
Regular championship

Zielona Gora
Zielona Gora, Poland
78:80 Tsmoki-Minsk
Minsk, Belorussia
21.04.2019, Sun
16:00
Regular championship
SK Velotrack
Nur-Sultan
Astana
Nur-Sultan, Kazakhstan
93:85 MBC Enisey
Krasnoyarskiy region, Russia
24.04.2019, Wed
12:00
Regular championship

Kalev
Tallinn, Estonia
81:76 Lokomotiv Kuban
Krasnodar, Russia
24.04.2019, Wed
20:30
Regular championship
BCMR
Khimki
Khimki
Khimki, Russia
86:94 MBC Enisey
Krasnoyarskiy region, Russia
27.04.2019, Sat
21:45
Regular championship

Zenit
Saint-Petersburg, Russia
103:95 OT Astana
Nur-Sultan, Kazakhstan
28.04.2019, Sun
19:00
Regular championship
Arena.Sever
Krasnoyarsk
MBC Enisey
Krasnoyarskiy region, Russia
88:84 Avtodor
Saratov, Russia
28.04.2019, Sun
21:50
Regular championship

Zielona Gora
Zielona Gora, Poland
73:82 UNICS
Kazan, Russia
28.04.2019, Sun
21:50
Regular championship

Khimki
Khimki, Russia
97:63 PARMA
Perm krai, Russia
28.04.2019, Sun
21:50
Regular championship

VEF
Riga, Latvia
75:71 Lokomotiv Kuban
Krasnodar, Russia
28.04.2019, Sun
21:50
Regular championship

Nizhny Novgorod
Nizhny Novgorod, Russia
77:70 Tsmoki-Minsk
Minsk, Belorussia